Rekrutacja w Częstochowie!

Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno tych z umiejętnościami i kwalifikacjami, jak i tych bez oraz wszystkich, którzy chcą się uczyć i doskonalić swoje umiejętności z zakresu Pierwszej Pomocy czy tych całkowicie początkujących którzy chcą poznać tajniki pierwszej pomocy.
Zapraszamy Wszystkich :) 

Mamy dla was kilka informacji o nas.

Jesteśmy organizacją pozarządową zajmującą się szkoleniami z zakresu Pierwszej Pomocy, zabezpieczaniem imprez sportowych, masowych i innych.

Spośród innych organizacji wyróżnia nas to iż jesteśmy jedną z najprężniej rozwijających się i działających organizacji na terenie miasta Częstochowy, zrzeszamy sympatyków i pasjonatów ratownictwa oraz pierwszej pomocy. W naszych szeregach znajdują się Lekarze, Ratownicy Medyczni, Ratownicy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, Trenerzy i Instruktorzy IFACC oraz Ratownicy pierwszej pomocy IFACC. Na terenie Częstochowy zabezpieczaliśmy wiele imprez oraz prowadziliśmy szkolenia dla różnych szkół, organizacji i firm.

Oferujemy Państwu możliwość współpracy z doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą ludzi pełnych zapału, niebojących się wyzwań oraz chętnych do pomocy w każdej sytuacji. Nasi członkowie są odpowiedzialni, dojrzali, ambitni, zawsze gotowi do działania i niesienia pomocy innym potrzebującym. 


Zapraszamy do nas !! 


Możecie nas także znaleźć na Facebooku.


Komentarze:
Disqus
Copyright © 2015 Służby Ratownicze All Rights Reserved. Design by iveWeb.pl