Aktualności

Z wielka przyjemnością informujemy, iż w dniu dzisiejszym kolejna 6 naszych członków została RATOWNIKAMI na podstawie art. 13 ust. 8 ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym (Dz. U. Nr 191, poz.1410). Gratulujemy i życzymy głównie samych symulowanych akcji!


Czytaj więcej...
Stowarzyszenie SŁUŻBY RATOWNICZE zwraca się z apelem o wsparcie finansowe i organizacyjne akcji mającej na celu zakupienie ambulansu z pełnym wyposażeniem do ratowania ludzkiego życia w chwilach zagrożenia. 


Czytaj więcej...

Jesteśmy w Częstochowie na walnym zebraniu. Podejmujemy uchwały, omawiamy ważne tematy, w tym m.in. zakup ambulansu. Za chwilę zaczniemy się intensywnie szkolić do późnych godzin nocnych, a jutro ciąg dalszy. 

Po powrocie trochę więcej opowiemy. :)


ZAPRASZAMY na KURS!

W dniach 21-22 września 2015 w godzinach 16.30-20.00.

ul. Kolejowa 2, Oleśnica

Wszystkich chętnych zapraszamy do wcześniejszego kontaktu w sprawie otrzymania materiałów do samodzielnej nauki jako pierwszej części kursu. Jest to wymóg uczestniczenia w kursie.

Czytaj więcej...
Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno tych z umiejętnościami i kwalifikacjami, jak i tych bez oraz wszystkich, którzy chcą się uczyć i doskonalić swoje umiejętności z zakresu Pierwszej Pomocy czy tych całkowicie początkujących którzy chcą poznać tajniki pierwszej pomocy.
Zapraszamy Wszystkich :) 

Mamy dla was kilka... Czytaj więcej...
Grzegorz Żyła popełnił taki oto film wspierający nasze starania o ambulans dla Oleśniczan!

Źródło: Grzegorz Żyła
Pobiegli w ekstremalnym biegu, a my byliśmy na wszystkich etapach biegu, w punktach i na trasie, a także biegliśmy razem z zawodnikami - oczywiście z apteczką zamiast drewnianego klocka :)

Niemal 180 zawodników wzięło udział w oleśnickim biegu błotnym POGROM WICHRA. Prawie wszyscy ukończyli bieg, choć nie było łatwo - o czym mogliśmy się przekonać zabezpieczając poszczególne... Czytaj więcej...
Copyright © 2015 Służby Ratownicze All Rights Reserved. Design by iveWeb.pl