Zabezpieczenia imprez

Nasze Stowarzyszenie posiada bogate doświadczenie w zabezpieczeniach medycznych wszelkiego rodzaju imprez sportowych, koncertów, pikników rodzinnych itp.

Jesteśmy w stanie udzielić profesjonalnej pomocy medycznej uczestnikom imprezy na miejscu, a także w razie konieczności przygotować osoby do transportu do specjalistycznych placówek medycznych.

Od wielu lat współpracujemy z firmami, organizacjami i instytucjami oferując usługę zabezpieczenia medycznego najwyższej jakości. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo każdego uczestnika imprezy. W sytuacjach zagrożenia reagujemy natychmiast.

Nasza usługa jest zgodna z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dn. 6 lutego 2012 roku w zakresie wymagań dotyczących zabezpieczenia pod względem medycznym imprez masowych.

Zgodnie z ustawą "O bezpieczeństwie imprez masowych" (Dz.U.Nr 106 poz. 680 z 1998 r. z późniejszymi zmianami) organizator każdej imprezy gdzie szacunkowa liczba uczestników wynosi powyżej:
  • 1000 osób - dla imprez na wolnym powietrzu 
  • 300 osób - dla imprez w obiektach zamkniętych

Zadzwoń! Dowiesz się więcej!

Przedstawimy i dopasujemy
najlepszą ofertę do Twoich potrzeb.

lub
mail: sr@sluzbyratownicze.plPunkt medyczny

Jest to ambulatorium odpowiednio przygotowane do pracy w warunkach polowych, pozwalające na fachową medyczną opiekę nad osobami poszkodowanymi, w trakcie trwania imprezy. Jego wyposażenie jest zgodnie z Rozporządzeniem Ministra z dnia 6 lutego 2012 r. w sprawie minimalnych wymagań dotyczących zabezpieczenia pod względem medycznym imprezy masowej.


Pieszy patrol ratowniczy

Patrol ratowniczy składa się co najmniej z dwóch ratowników i posiada wyposażenie określone w Rozporządzeniu Ministra z dnia 6 lutego 2012 r. w sprawie minimalnych wymagań dotyczących zabezpieczenia pod względem medycznym imprezy masowej.Kontakt 24h
Zapraszamy!

Copyright © 2015 Służby Ratownicze All Rights Reserved. Design by iveWeb.pl