Życzenia, życzenia...Idzie nowe, długo oczekiwane. Każdy z nas czeka cały rok, na ten dzień, na tę noc, noc magiczną, tajemniczą, w której tak wiele się dzieje i tak wiele się zmienia. Życzymy, aby to oczekiwanie, to szykowanie się do wigilijnej nocy nie przyćmiło tego, co w tych świętach najważniejsze. 

Życzymy także tego, co jest naszym przesłaniem, zdrowia i bezpieczeństwa na co dzień. Aby każdy potrafił widzieć potrzebującego i chciał mu pomóc. Pamiętajmy, że to, co może zrobić świadek zdarzenia, wielokrotnie zwiększa szansę na przeżycie poszkodowanego. Życzymy odwagi, by jej brak nie przyćmił chęci i siły w działaniu.

A sobie i wszystkim ratownikom, wszelkich szczebli i specjalności, zarówno wszystkim pracującym w państwowych placówkach jak i wszystkim wolontariuszom, dokładamy życzenia szacunku, spokoju i wdzięczności. By to co robimy, zawsze wiązało się z satysfakcją świetnie wykonanego działania i nie przysparzało problemów i trudności, a także, by każdy potrafił po swoim działaniu znaleźć spokój i odprężenie. 

Zarząd oraz Członkowie Służb Ratowniczych

Komentarze:
Disqus
Copyright © 2015 Służby Ratownicze All Rights Reserved. Design by iveWeb.pl